O nás :-)

Jsme malé rodinné knihkupectví. Nabízíme hlavně křesťanskou literaturu, doplněnou o další tituly. Působíme na Podblanicku a v širším okolí. Provozujeme stánkový prodej a prodej zákazníkům ve výdejním skladu (Chmelná 37) nebo osobní doručení na Podblanicku (Vlašim, Ledeč n. S., Zruč n.S. a okolí).

Fungovat jsme začali už v roce 2000 jako spolupracovníci Karmelitánského nakladatelství. Zřízení e-shopu bylo inspirováno Vaším zájmem o přehlednější nabídku. Hlavním impulsem byla ale opatření v důsledku pandemie.

Nechceme ani nemůžeme konkurovat e-shopům vydavatelství ani kamenným knihkupectvím. Nicméně, věříme, že projekt bude mít smysl jak pro Vás, naše dlouhodobé zákazníky, tak i pro nové zájemce.

Osobní kontakt je sice nejlepší, ale i takto se dá šířit dobrá myšlenka. Neváhejte nás kontaktovat, budeme se snažit Vám vyhovět. Jiří Foller.

ZPŮSOB DODÁNÍ KNIH:

1)

Můžete se zastavit ve skladu ve Chmelné.

2)

Na Vlašimsko a Ledečsko (tedy i Čechticko a Dolnokralovicko) dovezu a předám knihy po dohodě ve vlastní režii.

3)

Pokud někdo bude chtít knihy poslat, je to možné, samozřejmě s naúčtováním poštovného a balného (100 Kč). Minimální cena objednávky pro zasílání je 500 Kč. Na způsobu platby se také dohodneme.

„Od Českého Brodu po Havlíčkův Brod

PODBLANICKÉ KNIHY jistě přijdou vhod!“