Aktuálně

Prodej na Sázavě v sobotu 3.7. – s autorkou nové knihy SESTRY, paní Kamilou Hladkou.

KONEČNĚ!!!

Stánkový prodej zahájen. Už jste se s námi mohli potkat ve Vlašimi, v Ledči a v Českém Brodě. Hlavní je ale, co se připravuje:

20.6. PELHŘIMOV A NOVÁ CEREKEV

27.6. BENEŠOV

3.7. SÁZAVA

4.7. HRÁDEK U VLAŠIMI

Těšíme se na vás!

VYLOSOVANÍ VÝHERCI KNIH NA PODVEČERU KAPLIČEK

SLOSOVÁNÍ O KNIHY Z PÁTKU 28.5. PROBĚHNE jakmile shromáždíme lístky ze všech stanovišť. Děkujeme za Vaši trpělivost.

PODBLANICKÉ KNIHY NA NOCI KOSTELŮ

Přijďte 28.5. mezi 16. a 19. hod. na PODVEČER KAPLIČEK, který proběhne na Čechticku a můžete vyhrát nějakou knihu – dospělí něco hezkého o našem krásném kraji a děti nějakou pěknou dětskou knihu.


PODBLANICKÉ KNIHY NA FACEBOOKU

Sledujte naši facebookovou stránku @podblanickeknihy. V rubrice Čtenářský týdeník se každý týden dočtete o nějaké zajímavé knize (ne vždy novince, ale i o knihách vydaných dříve, které mají trvalou platnost). Budeme informovat o tom, co je nově na skladě (jakmile to bude možné) o tom, kde rozbalíme náš stánek…


Anketa Dobrá kniha

Anketu DOBRÁ KNIHA 2020 Katolického týdeníku vyhrál Tomáš Petráček a NADĚJE V DĚJINÁCH. V anketě hlasovalo 93 osobností. Uznání se dostalo mj. také knihám Karel Čapek: SKORO MODLITBY, Richard Rohr: UNIVERZÁLNÍ KRISTUS nebo Karel Skalický: VYZNÁNÍ NA HRANĚ ČASU. Všechny uvedené i mnoho dalších máme ve skladu.

Odkaz na celé vyhodnocení:

https://www.katyd.cz/files/files/2021/10/Final%20Knizni_10.pdf

ZPŮSOB DODÁNÍ KNIH:

Můžete se zastavit ve Chmelné. Na Vlašimsko a Ledečsko (tedy i Čechticko a Dolnokralovicko) dovezu a předám knihy po dohodě ve vlastní režii. Pokud někdo bude chtít knihy poslat, je to možné, samozřejmě s naúčtováním poštovného. Minimální cena objednávky pro zasílání je 500 Kč. Cena poštovného je zpravidla 68 Kč. Na způsobu platby se také dohodneme.

„Od Českého Brodu po Havlíčkův Brod

PODBLANICKÉ KNIHY jistě přijdou vhod!“